Paziņojums par “Sveika, Latvija!” ceļojumu 2021. gada augustā

19. maijs, 2021

Pēc konsultācijām ar valdības autoritātēm un ceļojumu koordinēšanas kolēģiem Latvijā, saprotam, ka pilnībā nav skaidrības par pandēmijas izsauktajiem ceļošanas ierobežojumiem 2021. gada vasarā, tomēr uzturam cerību, ka augustā ALA varēs piedāvāt vienu “Sveika, Latvija!” ceļojumu. Galīgo lēmumu pieņemsim kad no Latvijas valdības saņemsim pēdējos lēmumus par ieceļošanas noteikumiem. Gaidīsim šo informāciju līdz 20. jūnijam, tad paziņosim ieinteresētām ģimenēm. Mēs pateicamies ikvienai ģimenei par pacietību šajā sarežģītajā un nenoteiktības pilnajā laikā!

Tas, vai spēsim piedāvāt “Sveika, Latvija!” ceļojumu šī gada augustā, patlaban galvenokārt atkarīgs no tā, vai Latvijā drīkstēs ieceļot ar ASV pasi, un vai ieceļojot  jāievēro 10 dienu pašizolācija (pat, ja ceļotājs ir vakcinējies).

Tā kā 12-15 g.v. jauniešiem ASV tagad ir pieejamas Covid-19 vakcīnas, ceļojuma dalībniekam jāapzinās, ka pirms ceļojuma augustā sākumā ir jābūt pilnībā vakcinētiem.

Ģimenēm, kam ir interese par mūsu ceļojumu programmām un kuras nav vēl pierakstījušās, lai saņemt e-pastu paziņojumus, lūdzam to izdarīt ALA mājaslapā! ALA birojs sazināsies ar ikvienu, kurš piesakās. https://alausa.org/musu-darbiba/mes-un-latvija/izglitojosie-celojumi/