Kopš 1997. g., ALA ir rīkojusi izglītojošus ceļojumus latviešu izcelsmes jauniešiem uz Latviju ar mērķi piedāvāt piedzīvojumu kas dos vēlēšanos uzturēt un tālāk veidot savu latvisko identitāti, lietot un uzlabot savu latviešu valodu, stiprināt savas saites ar latviešu sabiedrību, kā arī veidot un uzturēt kontaktus ar Latviju.

Līga Ejupe, programmu koordinatore

Pieteikšanās 2024. gada ceļojumiem atvērsies 8. janvārī!

Sveika, Latvija!

Izglītojošs ceļojums latviešu valodā jauniešiem no 13 – 15 g.v., kas runā latviski.

Piedāvājam iespēju apceļot Latviju, iepazīties gan ar vienaudžiem Latvijā, gan ar grupas dalībniekiem – latviešu izcelsmes jauniešiem no ASV, Kanādas, Austrālijas un Latvijas; baudīt bagātu programmu ar daudz interesantām un interaktīvām nodarbībām.


Heritage Latvia

Izglītojošs ceļojums latviešu izcelsmes jauniešiem no 13 – 16 g.v., kuriem nav ērti runāt un saprast latviešu valodu, jeb kuri neprot runāt latviski.

Piedāvājam iespēju apceļot Latviju, iepazīties ar saviem vienaudžiem, baudīt bagātīgu programmu ar daudziem interaktīviem pasākumiem. Programma vienlīdzīga Sveika, Latvija! programmai, bet izstrādāta jauniešiem, kuri baudītu piedzīvojumu ar mazāku uzsvaru uz latviešu valodu.


Sveika, Dzimtene! / Hello, Latvia!

Izglītojošs ceļojums angļu un/vai latviešu valodā (atkarīgi no dalībnieku valodas spējām) pieaugušajiem un ģimenēm. Dalībniekiem fantastiska iespēja vairāk iedziļināties senču kultūrā un vēsturē, kā arī baudīt mūsdienu Latviju; pirmo reizi apceļot visus Latviju apgabalus; vai iepazīstināt draugus un dzīvesbiedrus ar Latviju.

“Sveika, dzimtene!” dalības maksa neieskaita lidojumus un dalībnieki paši kārto lidojumus.


Tuvākai informācijai sakarā ar visiem ALA izglītojošajiem ceļojumiem, lūdzu, sazināties ar Līgu Ejupi: programs@alausa.org


Maksājums par dalību ceļojumā
Dalībnieka vārds(Required)
Ceļojums(Required)
Ievadiet summu, kādu vēlaties maksāt.
"Billing" adrese(Required)

Biedru maksas