Paziņojums par ALA izglītojošajiem ceļojumiem 2021. gadā

08. februāris, 2021

Amerikas Latviešu apvienība pateicas ikvienam, kurš izrāda interesi par mūsu izglītojošo ceļojumu programmām “Sveika, Latvija!”, “Heritage Latvia” un “Sveika, dzimtene!” Ikviens no mums šajos izaicinājumu un izolācijas mēnešos sapņo par Latviju un kopā būšanu. Diemžēl pandēmijas situācijas un vakcinēšanas procesa kavēšanās dēļ gan Latvijā, gan ASV, mēs 2021. gada vasarā nespēsim piedāvāt pilnu ceļojumu programmu.

Pēc konsultācijām ar valdības autoritātēm un ceļojumu koordinēšanas kolēģiem Latvijā, esam nolēmuši uzturēt cerību, ka 2021. gada augustā ALA varētu piedāvāt vienu “Sveika, Latvija!” ceļojumu. Protams, ceļojuma dalībniekam jāapzinās, ka pirms ceļojuma ir jābūt vakcinētiem. Vērtēsim arī, vai ielidojot no ASV, nebūs nopietnu ceļošanas ierobežojumu un, ierodoties Latvijā, nav jāievēro pašizolācija. Apsolām maija sākumā atkal novērtēt situāciju un paziņot par mūsu turpmākiem lēmumiem.

Ar līdzīgu optimismu plānojam piedāvāt “Sveika, dzimtene!” ceļojumu pieaugušajiem un ģimenēm 2021. gada rudenī, ja to atļaus epidemioloģiskā situācija.

Jebkurā gadījumā, neatkarīgi no situācijas, veidojot turpmākos ALA izglītojošu ceļojumu plānus, mēs paturēsim prātā arī tos, kuriem nebija iespēju piedalīties 2020. gada programmās un kuri vēl cer izbaudīt šo programmu piedzīvojumus.

Ģimenēm, kam ir interese par mūsu ceļojumu programmām, lūdzam ALA mājaslapā pieteikties uz e-pastu paziņojumiem, kuros informēsim par situāciju un piedāvājumu:

https://alausa.org/musu-darbiba/mes-un-latvija/izglitojosie-celojumi/