Eņģeļa sirds veiksmes stāsti: Kristaps

17. februāris, 2020

Eņģeļa sirds veiksmes stāsti

KRISTAPS

ALA ir uzsākusi sadarbību ar biedrību Eņģela Sirds, kuras misijā ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

2019. gada vasarā, pēc Bauskas SOS ciemata ieteikuma, biedrības “Eņģeļa sirds” pārstāves tikās ar mērķtiecīgu jaunieti Kristapu Gasūnu. Kristapa bērnība nav bijusi saulaina, jo lielāko daļu savas dzīves viņš pavadījis bērnunamā. Prieks par to, ka beidzot Kristaps atradis sev jaunu ģimeni, pret kuru izturas ar lielu cieņu un pateicību.

Kristapa sapnis jau kopš bērnības ir kļūt par pilotu. Viņu satiekot, biedrības pārstāvēm radās labs iespaids puiša nākotnes plāniem: Kristaps nodemonstrēja labas angļu valodas prasmes un piekrita, ka, lai varētu iestāties pilotu skolā, viņam nepieciešams uzlabot zināšanas matemātikā. Jaunais puisis savu brīvo laiku izmanto sportiskās aktivitātēs, labprāt spēlē basketbolu. Kristapam patīk lasīt grāmatas, īpaši zinātnisko literatūru par aviācijas tēmu. “Eņģeļa sirds” vēlas atbalstīt Kristapu, nodrošinot viņam privātstundas matemātikā, kā arī aizvest Kristapu ekskursijā uz pilotu skolu. Šobrīd biedrība palīdzējusi puisim nodibināt sakarus ar latviešu pilotu, kurš dzīvo ASV – Normundu Krepšu. Viņi regulāri sazinās, Normunds dalās savā pieredzē un iedvesmo jaunieti turpmākai mērķa sasniegšanai.

(Kristaps kopā ar Eņģeļa sirds pārstāvēm Ivandu Biti un Ginta Ose, foto: “Eņģeļa sirds”) 

Atbalstīt biedrību “Enģeļa Sirds”