Biedrības “Eņģeļa sirds” veiksmes stāsti – Krišjānis

07. oktobris, 2022

ALA nozare Labdarība Latvijā (vadītāja Kaija Petrovska) turpina atbalstīt biedrību “Eņģeļa Sirds”, kuras misija ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Šīs vasaras beigās saņēmām aizkustinošu vēstuli no Jēkabpils.  Izlasot uzreiz sapratām, ka šs vēstules autors būs spārno talantus 2022/2023. gada pirmais stāsts. Aicinām arī jūs izlasīt vēstuli:

“Mani sauc Krišjānis Kozuliņš. Man ir 8 gadi. Es dzīvoju Jēkabpilī un mācos  2. vidusskolas 2. klasē.

Es dzīvoju kopā ar mammu un lielo brāli. Mans tētis tagad dzīvo debesīs pie eņģeļiem.  Jau no 5 gadu vecuma es sāku trenēties spēlēt florbolu. Es trenējos 2  gadus, tad es pamēģināju spēlēt  basketbolu. Bet, kad uzcēla Jēkabpils Ledus halli, es sapņoju, ka spēlēju hokeju. Tāds bija mūsu ar tēti sapnis. Sapnis ir sācis piepildīties – es jau 2. gadu trenējos Laviņa studijā. Man ļoti patīk spēlēt  hokeju. Trenēšos spēlēt, kamēr izaugšu liels. Es gribētu būt hokeja tiesnesis vai slavens uzbrucējs.”

Izlasot vēstuli, vērsāmies R.Laviņa hokeja studijā  ar jautājumu, kā mūsu biedrība un atbalstītāji varam palīdzēt Krišjānim turpināt treniņus. Hokeja studija mums apsolīja parūpēties par treniņiem, kas segs daļu no izdevumiem, bet nepieciešamie līdzekļi ir nodrošinātu hokeja ekipējumu, ceļa izdevumiem, un segt daļu no treniņu izmaksām. Arī vasarās Krišjānim vēlamies nodrošināt iespēju piedalīties nometnēs. Sakām paldies Rodrigo Laviņam, kurš piekrita topošo uzbrucēju trenēt bez maksas, bet jūs lūdzam palīdzēt savākt līdzekļus pārējiem izdevumiem.  Ziedojot lūdzam norādīt, ziedojums Krišjānim Kozuliņam.

Lai atbalstītu biedrību “Enģeļa Sirds” caur ALA “Labdarība Latvijā” programmu, aicinām apmeklēt programmas nodaļu ALA mājaslapā: https://alausa.org/musu-darbiba/mes-un-latvija/labdariba-latvija/