Biedrības “Eņģeļa sirds” veiksmes stāsti – Katrīna

20. aprīlis, 2022

ALA nozare Labdarība Latvijā (vadītāja Kaija Petrovska) turpina atbalstīt biedrību “Eņģeļa Sirds”, kuras misija ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Katrīna Šumska mācās Priežmalas pamatskolas 9. klasē. Meiteni jau no mazotnes aizrauj viss, kas saistīts ar botāniku un īpaši ar augu diedzēšanu. Katrīna ar savu mammu dzīvo lauku mājā, kur viņai ir iespēja eksperimentēt ar dažādām augu škirnēm, audzējot tās savās dārza dobēs. Šobrīd Katrīna vairāk ir pievērsusies dārzeņu un ziedu audzēšanai. Līdz ar siltāka laika iestāšanos tiks salikta siltumnīca, kurā varēs stādīt visus viņas izaudzētos stādus. Nupat vates diskos tiek eksperimentēts ar ķirbju sēklām, un pirmie ķirbji jau ir izdīguši. Meitene vēlas izmēģināt arī arbūzu audzēšanu. Katrīna vēlētos apgūt agronomiskās zināšanas kursos, kuras attīstītu viņas prasmes labas, augstvērtīgas ražas ieguvē. Tas palielinātu stādu un dārzeņu audzēšanas apjomus, lai tos varētu pārdot, gūstot papildu ienākumus savai ģimenei. Aicinām pievienoties mums un atbalstīt jauno, topošo Latvijas agronomi!

Lai atbalstītu biedrību “Enģeļa Sirds” caur ALA “Labdarība Latvijā” programmu, aicinām apmeklēt programmas nodaļu ALA mājaslapā: https://alausa.org/musu-darbiba/mes-un-latvija/labdariba-latvija/.