Biedrības “Eņģeļa sirds” veiksmes stāsti – Karolīna

19. janvāris, 2023

ALA nozare Labdarība Latvijā (vadītāja Diāna Kārkliņa) turpina atbalstīt biedrību “Eņģeļa Sirds”, kuras misija ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Karolīna Zakarevičute ar ģimeni dzīvo Zemgalē, Īslīces pusē – lauku mājā ar plašu saimniecību. Jauniete patlaban mācās 9. klasē un vidusskolas izglītību vēlas turpināt Bauskas Valsts ģimnāzijā, padziļināti apgūstot ķīmiju un bioloģiju, jo tieši zināšanas šajās sfērās palīdzētu īstenot Karolīnas sapni, par kuru viņa skaļi vēl negrib runāt. Laikam jau tiesa, ka par sapņiem labāk stipri, stipri domāt savā sirsniņā, bet citiem par to pavēstīt tad, kad tas piepildījies!

Karolīna no 1. klases mācās Īslīces pamatskolā, un nākamā gada pavasarī kārtos pārbaudījumus, lai pēcāk turpinātu izglītoties iecerētajā ģimnāzijā. “Sirsnīga, draudzīga, izpalīdzīga. Klases kolektīvā klusa, īpaši neizceļas. Skaisti zīmē, mācās pēc spējām, piedalās skolas un klases pasākumos, dažādos konkursos. Izcila uzvedība,” tā jaunieti vērtē skolotāja Egita Dreimane.

Sapņa piepildīšanai Karolīnai būtu nepieciešams līdzcilvēku atbalsts, jo ģimenē nav iespējams izpildīt katra bērna vēlmes.  Meitenes ģimene saimnieko vecvecāku mājās, turklāt arī rūpējas par omīti. Pasniedz roku, ja Tev ir šāda iespēja, lai Karolīna varētu lēnām tuvoties sava sapņa piepildīšanai un apmeklēt nodarbības Laboratorium Zinātnes skolā.

Lai atbalstītu biedrību “Enģeļa Sirds” ALA “Labdarība Latvijā” programmas ietvaros, aicinām apmeklēt programmas nodaļas ALA mājaslapā: https://alausa.org/musu-darbiba/mes-un-latvija/labdariba-latvija/