Biedrības “Eņģeļa sirds” veiksmes stāsti – Gustavs

24. februāris, 2023

ALA nozare Labdarība Latvijā (vadītāja Diāna Kārkliņa) turpina atbalstīt biedrību “Eņģeļa Sirds”, kuras misija ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Gustavs Saulītis ir apņēmīgs, motivēts un talantīgs jaunietis, kurš ik dienu tiecas uz izaugsmi. Viņš ir vecākais dēls četru bērnu ģimenē un cītīgi palīdz ģimenei ikdienas darbos. Gustavs mācās Bērzaunes pamatskolā, kurā aktīvi iesaistās gan klases, gan skolas aktivitātēs. Klasē viņš ir zināms kā līderis, pie kura var vērsties pēc palīdzības un draudzīgas rokas un spēj atrast veidus, kā jebkuru darbu paveikt augstā līmenī. Gustavs ir ļoti enerģisks un zinātkārs, kā arī viņš ir ieinteresēts datordizaina darbos, par kuriem daudz iemācījis viņa tētis. Paralēli šai interesei un mācībām skolā Gustavs apmeklē mūzikas skolu. Savu muzikālo talantu viņš atklāj saviem skolas biedriem, spēlējot pamatskolas instrumentālajā ansamblī. Taču Gustavam ir vēl viens sapnis, kuru viņš ļoti vēlētos piepildīt – apgūt japāņu valodu. Viņš tic, ka viss ir iespējams, ja vien ir sapnis uz ko tiekties. Valoda ir liela bagātība un pavērtu daudz jaunu durvju nākotnes iespējām. Biedrība Eņģeļa sirds aicina atbalstīt Gustavu, lai palīdzētu viņam sasniegt vairāk, kļūstot par sarežģītās japāņu valodas pārzinātāju!

Ziedojot lūdzam norādīt, ziedojums Gustavam. Lai atbalstītu biedrību “EnģeļaSirds” caur ALA “Labdarība Latvijā” programmu, aicinām apmeklēt programmas nodaļu ALA mājaslapā: https://alausa.org/musu-darbiba/mes-un-latvija/labdariba-latvija/.