Biedrības “Eņģeļa sirds” veiksmes stāsti – Elija

17. aprīlis, 2023

ALA nozare Labdarība Latvijā (vadītāja Diāna Kārkliņa) turpina atbalstīt biedrību “Eņģeļa Sirds”, kuras misija ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Divpadsmitgadīgā Elija Bondarāne mācās 6.klasē Liepupes pamatskolā – mazā skolā,kur katram bērnam ir iespējams nodrošināt lielu uzmanību, lai sekmētu katras personības izaugsmi. Meitenes lielākā aizraušanās ir māksla tās visdažādākajās izpausmes formās. Jau agrā bērnībā Elija vienmēr zīmēja.  Kamēr citi bērni rotaļājās, meitenei rokā bija zīmulis, ar ko centās tvert pasauli sev apkārt.

Savu talantu zīmēšanā Elija vēlas pielietot interjera dizainā. Viņas sapnis ir kļūt par interjera dizaineri un veidot unikālus dizainus telpām. Pastiprināta interese meitenei par interjera dizainu radās ar datorspēļu palīdzību.  Elija dizaina simulatoros iekārtoja istabas un sāka izprast telpas konceptu.

Elija zina, ka matemātikai, zīmēšanai un kompozīcijai ir nozīme, tiecoties uz šīs profesijas apguvi, tāpēc jau šobrīd skolā papildus apgūst glezniecību, zīmēšanu, tēlniecību un kompozīciju. Skolā lielu uzmanību meitene velta tieši matemātikas apguvei.  Elija ļoti vēlētos par interjera dizainu uzzināt daudz vairāk un padziļinātāk, kā arī sākt attīstīt savas prasmes tā veidošanā jau tagad. Lai to paveiktu viņai ir nepieciešams sabiedrības atbalsts.

Biedrība Eņģeļa sirds aicina atbalstīt Eliju, lai varētu viņai piedāvāt grāmatas, kursus un apmācību piepildīt sapni.

Ziedojot lūdzam norādīt, ziedojums Elijai Bordarānei. Lai atbalstītu biedrību “Enģeļa Sirds” izmantojot ALA “Labdarība Latvijā” programmu, aicinām apmeklēt programmas nodaļu ALA mājas lapā: https://alausa.org/musu-darbiba/mes-un-latvija/labdariba-latvija/.