Biedrības “Eņģeļa sirds” veiksmes stāsti – Edvards

19. oktobris, 2021

ALA nozare Labdarība Latvijā (vadītāja Kaija Petrovska) turpina atbalstīt biedrību “Eņģeļa Sirds”, kuras misija ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Edvardam Vītoliņam ir 14 gadi, un viņš mācās Limbažu vidusskolā 8.klasē. Edvards ar ģimeni dzīvo laukos un jau no mazotnes, vecāku mudināts, brīvo laiku pavada, izgatavojot koka priekšmetus. Kad pasauli sāka plosīt vīruss un skolā mācības notika attālināti, puisis izmantoja laiku, lai apgūtu koka virpošanu. Pēc ilgi pavadītām stundām pie virpas Edvardam veicas izgatavot skaistus koka priekšmetus. Nopelnīto naudu viņš rūpīgi krāj un ir jau iegādājies dažus noderīgus jaunus instrumentus. Puiša sapnis ir iegādāties kombinēto ēveli. Tās cena ir aptuveni 1270 eiro, kas pārsniedz Edvarda un viņa vecāku rocību. Edvards ir mūsu jaunuzsāktā projekta “Spārno talantus” dalībnieks.  Visiem kopā mums ir iespēja palīdzēt jaunietim ātrāk apgūt dažādas kokapstrādes tehnikas gan privātstundās, gan uz kombinētās ēveles.

Pievienojieties mums, lai ātbalstītu un spārnotu jaunos Latvijas talantus: https://alausa.org/musu-darbiba/mes-un-latvija/labdariba-latvija/