Biedrības “Eņģeļa sirds” veiksmes stāsti – Daniēls

18. maijs, 2022

ALA nozare Labdarība Latvijā (vadītāja Kaija Petrovska) turpina atbalstīt biedrību “Eņģeļa Sirds”, kuras misija ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Daniēls Raudonis mācās Pilsrundāles vidusskolas 5. klasē. Brīvo laiku pēc mācībām viņš pavada,  apmeklējot skolas deju pulciņu, dziedāšanas pulciņu, bet visvairāk pie sirds viņam ir sports, īpaši dalība skolas futbola komandā. Daniēla brīvais laiks paiet, mācoties, sportojot un palīdzot vecākiem. Daniēla vecāki ir nedzirdīgi, tāpēc puisis apguvis zīmju valodu un bieži uzņemas tulka pienākumus. Daniēla tētis strādā celtniecībā. Skolas brīvlaikos zēns dodas līdzi tētim un palīdz vienoties ar darba devējiem par veicamajiem darbiem. Daniēla vecāki strādā, rūpējās par bērniem, tomēr ģimenē nepietiek līdzekļu, lai varētu realizēt Daniēla sapni kļūt par izcilu futbolistu. Vēlamies piedāvāt iespēju puisim piedalīties vasaras futbola nometnē, kā arī sagādāt iespēju tētim un dēlam apmeklēt kādu futbola spēli Rīga. Priecāsimies, ja palīdzēsit Daniēlam piepildīt viņa sapni, atbalstot kaut ar nelielu ziedojumu.

Lai atbalstītu biedrību “Enģeļa Sirds” caur ALA “Labdarība Latvijā” programmu, aicinām apmeklēt programmas nodaļu ALA mājaslapā: https://alausa.org/musu-darbiba/mes-un-latvija/labdariba-latvija/