Ziedojumi Latviešu Muzejam Lilitas Bergas piemiņai

29. jūnijs, 2023

Amerikas Latviešu apvienība dziļā cieņā un pateicībā piemin ALA Latviešu muzeja vadītāju Lilitu Bergs (dzimusi 1941. g. 15. februārī Liepājā, mirusi 2022. g. 26. augustā Rokvillē). Lilitas ilggadējais darbs, sargājot un uzturot Latvijas un latviešu vēstures liecības, sniedzot stāstus par bēgļu gaitām un skaidrojot par latviešu imigrantu piedzīvojumiem Amerikā, netiks aizmirsts.

Aicinām atbalstīt ar ziedojumu nesen atjaunoto Latviešu muzeju un tā paplašināto interpretīvo stāstījumu jaunākajām paaudzēm.  Godinot ilggadējās muzeja vadītājas Lilitas Bergas piemiņu, šāds ziedojums veicinās muzeja izglītojošos mērķus un sasniegs plašāku publiku.  Lai veiktu ziedojumu:

  • Sūtīt čeku uz “American Latvian Association” vārdu uz ALA, 400 Hurley Ave, Rockville, MD 20850 un “memo” nodaļā ierakstīt, ka tas ir domāts “Museum / In memory of Lilita Bergs”.
  • Ziedot elektroniski ar kredīt vai debetkarti ALA mājaslapā: https://alausa.org/piedalies/ziedo-ala/ (kā mērķi izvēlaties “Piemiņai” un ierakstāt “Museum / In memory of Lilita Bergs”).