Eņģeļa sirds veiksmes stāsti: Kate

17. jūnijs, 2020

Enģeļa sirds veiksmes stāsti

KATE

ALA ir uzsākusi sadarbību ar biedrību Eņģeļa Sirds, kuras misija ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Kate Esīte Bauskas rajona Īslīces pamatskolā mācās no 1. klases. Ir apzinīga, mērķtiecīga, vispusīgi attīstīta meitene, ar ļoti nopietnu attieksmi pret mācību darbu, pienākumiem un visu, kam ķeras klāt. Viņas sekmes ir teicamas. Savu pirmo telefonu Kate ieguva, beidzot 6. klasi, pateicoties Gaižēnu stipendijai, ar kuru katru gadu tiek apbalvoti sekmīgākie skolēni. Kate ir aktīva skolas un klases sabiedriskajā dzīvē, darbojas Skolēnu pašpārvaldē. Piedalās dažādos radošos konkursos un šajā mācību gadā ar labiem rezultātiem pārstāvēja skolu starpnovadu latviešu valodas olimpiādē. Meitene ir izveidojusi un ar ļoti labiem panākumiem (novada un valsts līmenī) vairākus gadus darbojas skolēnu mācību uzņēmumā „Gudrais kamolītis”, apgūstot uzņēmējdarbības pamatiemaņas.

Brīvajā laikā Kate aizraujas ar mūsdienās jauniešu vidū aizmirstiem rokdarbiem – ada un auž grāmatzīmes, prievītes un tautiskas galvas rotas. Meitenei ļoti patīk arī fotografēt. Kates sapnis ir iemācīties darīt to profesionāli. Biedrība „Eņģeļa Sirds” vēlas atbalstīt Kates centienus izglītoties. Meitene nāk no zemnieku ģimenes, kas dzīvo lauku viensētā, un rocība ir maza, tāpēc biedrība lūdz ziedot līdzekļus, lai varētu apmaksāt fotografēšanas un bilžu apstrādes kursus.  Ziedotājiem Kate ar prieku dāvās kādu no saviem darinātajiem rokdarbiem.

Lai atbalstītu Enģeļa Sirds caur ALA “Sadarbību ar Latviju” programmu, aicinām apmeklēt SAL nodaļu ALA mājas lapā