Eņģeļa sirds veiksmes stāsti: Kaiva

12. janvāris, 2021

Enģeļa sirds veiksmes stāsti

KAIVA

ALA ir uzsākusi sadarbību ar biedrību Eņģeļa Sirds, kuras misija ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Mani sauc Kaiva Elīza Ozola, es mācos Limbažu vidusskolas 8.klasē. Ģimenē esam piecas māsas. Mana mamma ir māksliniece. Tētis reti mājās, jo viņš strādā Vācijā, remontējot dzīvokļus.

Jau no bērnības, es vienmēr esmu zīmējusi un dziedājusi. No 3 gadu vecuma dziedu Limbažu vokālajā grupā “Pogas”. Ar “Pogām” esmu piedalījusies ļoti daudzos konkursos un gandrīz vienmēr esam ieguvuši augstākās pakāpes novērtējumus. 2018. gadā piedalījāmies Dziesmu svētkos. Jau piecus gadus mācos solo dziedāšanu.

No pirmās klases eju vizuālās mākslas pulciņā. Esmu piedalījusies daudzos konkursos. Pārsvarā visos konkursos esmu ieguvusi augstus novērtējumus.

Man patīk zīmēt dzīvniekus, īpaši kaķus, bet pēdējos gados esmu sākusi zīmēt tēlus no anime (fanart – Japānas animācijas). Es gribētu izveidot savu pirmo personālizstādi, bet pietrūkst līdzekļi. Viens no maniem sapņiem nākotnē ir ilustrēt kādu bērnu grāmatiņu.

Man gribētos profesionāli apgūt komiksu zīmēšanu, un izdot žurnālu Latvijā ar saviem komiksiem. Latvijā komiksu māksla gandrīz nemaz nav izplatīta. Tā ir iespēja popularizēt jaunu novirzienu mākslā. Ļoti ceru, ka arī šo manu sapni atbalstīsiet.

Lai atbalstītu Enģeļa Sirds caur ALA “Sadarbību ar Latviju” programmu, aicinām apmeklēt SAL nodaļu ALA mājas lapā