Eņģeļa sirds veiksmes stāsti: Igors

13. oktobris, 2020

Enģeļa sirds veiksmes stāsti

IGORS

ALA ir uzsākusi sadarbību ar biedrību Eņģeļa Sirds, kuras misija ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 11.a klasē mācās īpaši jaunieši. Klases perspektīvākais un čaklākais skolēns ir Igors Sorogovecs.

Jau no pamatskolas laikiem Igoram ir izcili rezultāti dabaszinību priekšmetu blokā. Viņš ar degsmi un interesi piedalās visos novada pasākumos, konkursos, olimpiādēs, demonstrējot ļoti labas zināšanas un prasmes, saņemot balvas un atzinības rakstus.

Igors plāno studēt Rīgas Paula Stradiņa Universitātē un saistīt savu profesionālo dzīvi ar ķīmijas nozari. Lai nākotnē būtu konkurētspējīgam, savas zināšanas nepieciešams padziļināt mācīties Jauno Ķīmiķu skolā.

Pirms četriem gadiem Igora māte palika viena ar diviem bērniem. Apmaksāt mācības viņa  nevar atļauties, tādēļ Igora mamma un Igors būtu no sirds pateicīgi, ja saņemtu atbalstu mērķtiecīgā un apzinīgā jaunieša sapņu īstenošanai.

Aicinām atbalstīt Igora centienus papildināt zināšanas ķīmijas kursos!

Lai atbalstītu Enģeļa Sirds caur ALA “Sadarbību ar Latviju” programmu, aicinām apmeklēt SAL nodaļu ALA mājas lapā