Biedrības “Eņģeļa sirds” veiksmes stāsti – Sabīne

27. marts, 2023

ALA nozare Labdarība Latvijā (vadītāja Diāna Kārkliņa) turpina atbalstīt biedrību “Eņģeļa Sirds”, kuras misija ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Sabīne Grudule ir mērķtiecīga un aktīva Bērzaunes pamatskolas 6.klases skolniece. 7 gadu vecumā Sabīni pievērsties slēpošanai pamudināja vectēvs. Kopš tā laika Sabīni šis sporta veids ir aizrāvis un tam viņa velta ļoti daudz laika. Vasarā Sabīne trenējas rollerslēpošanā, bet ziemā, distanču slēpošanā. Abos šajos sporta veidos viņa ir izcīnījusi vairākas medaļas. Sabīne ne tikai slēpo, bet arī paralēli trenējas biatlonā. Arī vairākās biatlona sacensībās viņa ir izcīnījusi godalgotas vietas. Sabīnes sapnis ir turpināt pilnveidot savu talantu un kļūt par profesionālu distanču slēpotāju. Meitene ir ļoti motivēta tiekties vēl augstāk. Viņas mērķis ir pārstāvēt Latviju valsts izlasē.

Lai piepildītu šo sapni, ir nepieciešams finansiālais atbalsts kvalitatīvu distanču slēpju un rollerslēpju iegādei, kā arī lai piedalītos sporta nometnēs, kas ir būtiski jauno talantu attīstībai. Biedrība “Eņģeļa Sirds” aicina atbalstīt Sabīni Gruduli, lai sekmētu viņas talanta izaugsmi, jo mēs ticam, ka viņa nākotnē pārstāvēs mūsu valsti pasaules mēroga sacensībās.

Ziedojot lūdzam norādīt, ziedojums Sabīnei Grudulei. Lai atbalstītu biedrību “Enģeļa Sirds” izmantojot ALA “Labdarība Latvijā” programmu, aicinām apmeklēt programmas nodaļu ALA mājas lapā: https://alausa.org/musu-darbiba/mes-un-latvija/labdariba-latvija/.