Biedrības “Eņģeļa sirds” veiksmes stāsti – Laura

18. janvāris, 2022

ALA nozare Labdarība Latvijā (vadītāja Kaija Petrovska) turpina atbalstīt biedrību “Eņģeļa Sirds”, kuras misija ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Laurai Alziņai ir 13 gadi. Viņa dzīvo Mazsalacā, mazā Ziemeļvidzemes pilsētā pie Igaunijas robežas un mācās Mazsalacas vidusskolas 7. klasē. Meitene ir no trīs bērnu ģimenes. Viņa ir mērķtiecīga, centīga, atbildīga un neatlaidīga. Lauras sekmes skolā ir labas un teicamas. Jau no 1. klases meitene dejo skolas tautisko deju kolektīvā, mācās Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļā. Ar ļoti labiem panākumiem viņa trenējas biatlonā. Laura daudzkārtēji ieguvusi pirmās vietas Latvijas čempionātā vasaras biatlonā, rollerslēpošanā, LATLOPPET sacensībās. Lauras sapnis ir piedalīties ziemas olimpiskajās spēlēs. Lai piepildītos Lauras sapnis, visvērtīgākais atbalsts būtu individuāls biatlona treniņš ar sertificētu treneri sertificētā šautuvē. Aicinām jūs atbalstīt Lauru, lai kopīgi palīdzētu sasniegt viņas mērķus!

Lai atbalstītu Enģeļa Sirds caur ALA Labdarība Latvijā programmu: https://alausa.org/musu-darbiba/mes-un-latvija/labdariba-latvija/