Biedrības “Eņģeļa sirds” veiksmes stāsti – Dārta

21. marts, 2022

ALA nozare Labdarība Latvijā (vadītāja Kaija Petrovska) turpina atbalstīt biedrību “Eņģeļa Sirds”, kuras misija ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Dārta jau no 1. klases ir Īslīces pamatskolas lepnums un gods. Meitene ir ļoti aktīva, piedalās teātra pulciņā, konkursos un skolas organizētās olimpiādēs. Dārtai pašai ļoti patīk konkursi, kuri organizēti, lai veicinātu skolu jauniešu biznesa iemaņas. Lielākais prieks mums ir, ka jaunietei  interesē dabaszinātnes, īpaši ķīmija un fizika. Meitenes sapnis ir izgudrot zāles, kas varētu palīdzēt atveseļoties bērniem, kuri slimo ar šobrīd vēl neārstējamām slimībām.  Mēs ļoti vēlētos pēc vairākiem gadiem lasīt starptautiskajā presē, ka mūsu Spārno Talantus meitene – Dārta Esīte ir izgudrojusi zāles, kuras ir pieprasītas visā pasaulē. Mums tikai jālūdz tam noticēt arī jūs, lai visi kopā mēs varam palīdzēt Dārtai ceļā uz šo cēlo mērķi. Aicinām atbalstīt Dārtu, lai viņa varētu apmeklēt Jauno Ķīmiķu skolu.

Lai atbalstītu biedrību “Enģeļa Sirds” caur ALA “Labdarība Latvijā” programmu, aicinām apmeklēt programmas nodaļu ALA mājaslapā: https://alausa.org/musu-darbiba/mes-un-latvija/labdariba-latvija/.