Biedrības “Eņģeļa sirds” veiksmes stāsti – Aleksa

17. februāris, 2022

ALA nozare Labdarība Latvijā (vadītāja Kaija Petrovska) turpina atbalstīt biedrību “Eņģeļa sirds”, kuras misija ir atbalstīt talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir palīdzēt pilnveidot bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Aleksa mācās Īslīces pamatskolas 9. klasē. Viņa ir apveltīta ar lielu gribasspēku. Aleksas mamma strādā neatliekamā medicīnas palīdzības dienestā, tāpēc jau no mazotnes Aleksas mīļākais seriāls ir “911” un grāmatas par anatomiju. Jau 6 gadu vecumā Aleksa bija izstudējusi visu Anatomijas enciklopēdiju. Savu vēlmi palīdzēt cilvēkiem Aleksa realizē, darbojoties gan labdarības organizācijā, izvadājot palīdzības pakas daudzbērnu ģimenēm un vientuļiem senioriem, kā arī darbojoties jaunsardzē. Aleksa ir gatava aizstāvēt savu dzimteni. Varbūt tieši tāpēc viens no viņas sapņiem ir studēt medicīnu. Līdz mediķa profesijai vēl tāls ceļš ejams, bet ar kaut ko ir jāsāk, tāpēc pirmais, kā vēlamies atbalstīt Aleksu, ir nodrošināt iespēju apmeklēt mācības Jauno ķīmiķu skolā. Būsim pateicīgi, ja atbalstīsiet Aleksas centienus apgūt zināšanas un jaunas prasmes, laiviņai būtu iespēja realizēt sapni par mediķa profesiju.

Lai atbalstītu biedrību “Eņģeļa sirds” caur ALA Labdarība Latvijā programmu: https://alausa.org/musu-darbiba/mes-un-latvija/labdariba-latvija/.