Atbalstīsim filmas “Dvēseļu putenis” ceļu uz Oskara balvu!

06. janvāris, 2021
Latvija ASV Kinoakadēmijas balvai Oskars izvirzījusi spēlfilmu “Dvēseļu putenis”. Lai filma nokļūtu tuvāk finālistu sarakstam, nepieciešama publicitātes kampaņa. Lai milzīgas finanšu konkurences apstākļos filma kļūtu par cienīgu pretendenti, nepieciešami papildu līdzekļi. Daļu finansējuma piešķīris Latvijas Nacionālais Kino centrs, bet ar to nepietiek!
ALA aicina uz tiešsaistes tikšanos ar filmas veidotājiem 16. janvārī, atbalsta filmas popularizēšanas kampaņu un aicina to darīt ikvienu no mums! Tā ir unikāla iespēja nest Latvijas vārdu pasaulē, popularizēt Latvijas radošos talantus prestižā kino un kultūras sabiedrībā un piesaistīt investīcijas.

Ziedot GoFundMe akcijai: https://charity.gofundme.com/o/en/campaign/alas-fundraiser-for-blizzard-of-souls-oscar-campaign

Amerikas Latviešu apvienība (ALA) ar filmas “Dvēseļu putenis” radošo komandu no sirds pateicas dāsniem ziedotājiem, kas ar savu atbalstu veicinās filmas ceļu uz Oskara balvas uzvaru! Pateicamies arī klausītājiem un skatītājiem, kas apmeklēja ALAs veidoto virtuālo satikšanās ar radošo komandu no filmas “Dvēseļu putenis”!