Alise Paļule – ar sapni kļūt par 3D grafisko dizaineri

23. maijs, 2024

Labdarība Latvijā aktīvi atbalsta programmu “Spārno talantus”, kur tiek izvirzīts jaunieši no biedrības “Eņģeļa sirds” redzeslokā nonākušiem talantīgiem jauniešiem no maznodrošinātām ģimenēm Latvijā. Šīs ģimenes nespēj apmaksāt papildu izglītojošas nodarbības vai nometnes, kurās viņu atvase varētu izkopt un atīstīt kādu īpašu talantu.

Alise Paļule ir talantīga un mērķtiecīga 8. klases skolniece Īslīces pamatskolā. Mācībās meitene gūst augstas sekmes, kā arī ir Īslīces pamatskolas skolēnu pašpārvaldes vadītāja. Paralēli skolai viņa mācās Bauskas Mūzikas un mākslas skolas klavieru klasē, kā arī dzied mūzikas skolas korī.  Apņēmīgā Alise ir uzaugusi piecu bērnu ģimenē lauku mājās. Viņas tētis ir pensionārs un mamma – mājsaimniece. Visi bērni ir ļoti talantīgi un darbojas dažādās nozarēs. Alisei padodas daudz dažādas nodarbes, piemēram, šogad piedalījās angļu valodas publiskās runas konkursā, kur ieguva labus rezultātus. Brīvajā laikā meitene daudz zīmē.

Alise visvairāk sapņo kļūt tieši par 3D grafisko dizaineri, kas ir radoša profesija ar lielu potenciālu nākotnē. Viņa ir ļoti apņēmīga sasniegt savu sapni, un lai to varētu paveikt viņai ir nepieciešams atbalsts. Alise ļoti vēlas apmeklēt Dizaina un tehnoloģiju nodarbību kursu “3D dizains” Starptautiskajā Inovāciju skolā, kur jau šobrīd varētu paplašināt savas zināšanas un prasmes viņai interesējošajā nozarē.

Lai atbalstītu šo topošo grafisko dizaineri, aicinām ziedot ALA Labdarība Latvijā projektam Spārno talantus, ar norādi 3D dizainu kursu.