Rīgas Melnā Balzama kokteiļu vakars

09. jūnijs, 2021

Rīgas Melnā Balzama kokteiļu vakars kopā ar Justu Kiščenko un ALA!

2021. g. 19. jūnijā, 16:00 EDT

Meistarklases laikā Jums būs iespēja iepazīties ar Rīgas Melnā Balzama vēsturi, atklāt ražošanas noslēpumus un, protams, kopā ar Justu pagatavot kokteiļus, pirms tam sarūpējot nepieciešamās sastāvdaļas un instrumentus:

Rīgas Melnais Balzams; Rīgas Melnais Balzams Upeņu; vodka; Ginger Beer limonāde; laims (2 gab.); brūnais cukurs (bet ne kubi); cukura sīrups vai pūdercukurs (nedaudz); ledus; nazītis; dēlītis; stampiņa (lielā un mazā); virtuves dvielis; mērglāze vai šotu glāze vai virtuves karote; burciņa vai aizskrūvējamais plastmasas trauks; highball glāze (garā, lielā glāze); lowball glāze (viskija).

Justs Kiščenko ir Rīgas Melnais Balzams zīmola vēstnieks kopš 2014. gada. Kaisle pret kokteiļu pagatavošanu dzima strādājot vienā no Amsterdamas labākajiem kokteiļbāriem. Tur radās ideja integrēt Rīgas Melnais Balzams dažādos klasiskajos un pasaulē zināmajos kokteiļos. Pēc kokteiļu klasikas apgūšanas, Justs devās uz Brazīliju, kur līdz izcilībai pieslīpēja Caipirinha kokteiļa pagatavošanas tehniku. Protams, tika izstrādāta arī Caipirinha kokteiļa variācija ar Rīgas Melnais Balzams.

https://us02web.zoom.us/j/88007148535

TIEŠSAISTES PASĀKUMS NO CIKLA <<JUBILEJAS SVINĪBAS KOPĀ AR ALA>>

SVINĒSIM KOPĀ!