Paziņojums par ALA plānoto “Sveika, Latvija!” ceļojumu 2021. gada augustā

02. jūlijs, 2021

Amerikas Latviešu apvienība pateicas ikvienam, kurš izrāda interesi par mūsu izglītojošo ceļojumu programmām! Ikviens no mums šajos izaicinājumu un izolācijas mēnešos sapņo par Latviju un kopā būšanu. Diemžēl pandēmijas situācijas un vakcinēšanas procesa kavēšanās dēļ gan Latvijā, gan ASV, mēs 2021. gada vasarā nespēsim piedāvāt ceļojumu iespējas.

Pēc konsultācijām ar valdības autoritātēm un ceļojumu koordinēšanas kolēģiem Latvijā, esam nolēmuši nenoturēt 2021. augusta iecerēto “Sveika, Latvija!” ceļojumu.  

Mēs apzināmies, ka Latvijas robežas ir atvērtas ASV pilsoņiem un daudzi iespējamie dalībnieki  jau ir vakcinēti, bet sakarā ar ierobežotām aktivitātēm, it īpaši ceļojošām grupām, kā arī vēl eksistējošiem Covid-19 riskiem Latvijā, esam nolēmuši šajā vasarā ceļojumus atcelt. Mēs ticam, ka nākamajā vasarā mums būs iespēja piedāvāt ceļojumu programmas pilnā apjomā, piedāvājot neaizmirstamus piedzīvojumus tās dalībniekiem.

Veidojot turpmākos ALA izglītojošu ceļojumu plānus 2022. gadam, mēs paturēsim prātā arī tos, kuriem nebija iespēju piedalīties 2020. un 2021. gada programmās un kuri vēl cer izbaudīt neaizmirstamu ceļojumu uz Latviju kopā ar draugiem.