Pasaules Brīvo latviešu apvienības vadībā ievēlēti ALA pārstāvji

03. janvāris, 2022

2022. gada janvārī darbu uzsāka jaunievēlētā Pasaules Brīvo latviešu apvienības vadība. Dalīborganizāciju pārstāvji aizklātās vēlēšanās apvienības priekšsēža amatam izvirzīja ALA pārstāvi Pēteri Blumbergu, bet viņa vietnieks būs ALA jaunievēlētais priekšsēdis Mārtiņš Andersons. Abi vadīs apvienību turpmākos divus gadus.

Blumbergs un Andersons dzimuši, izglītojušies ASV, pārstāv trimdas trešo paaudzi un ir labi pazīstami gan savās vietējās latviešu kopienās, gan ASV latviešu sabiedrībā. Pēteris Blumbergs amatā nomainīs Latviešu apvienības Austrālijā un Jaunzēlandē pārstāvi Kristīni Saulīti, kura apvienību vadīja četrus gadus. Savukārt P.Blumbergs sešus gadus bija ALA priekšsēža amatā.

Uzsākot darbu, jaunievēlētais priekšsēdis, viņa vietnieks un biroja darbinieki Rīgā janvārī tiešsaistē satiekas ar visu PBLA dalīborganizāciju pārstāvjiem, lai saņemtu ieteikumus par organizāciju prioritātēm, Tāpat plānotas tikšanās ar vairāku citu diasporas organizāciju vadību un sadarbības partneriem Latvijā.

Vairāk lasiet PBLA mājaslapā: https://www.pbla.lv/notikusas-pbla-vadibas-velesanas-apvieniba-uzsak-nakamo-divu-gadu-darbibas-posmu/