LNAK virtuāli semināri par balsošanu EP vēlēšanās

02. aprīlis, 2024

Eiropas Parlamenta vēlēšanas jau notiek šī gada 8. jūnijā! Attālinātā jeb pasta balsošana jau agrāk maijā.

Aicinām piedalīties šajā ļoti vērtīgajā semināru ciklā:

“Eiropas Parlamenta vēlēšanas – Kāpēc Eiropas Savienība ir svarīga Latvijai un kāpēc ir jābalso”

Sakarā ar Eiropas parlamenta vēlēšanām, LNAK aicina uz trim informatīviem semināriem 6. aprīlī, 27. aprīlī un 4. maijā. Seminārus sniegs Eiropas kustības Latvijā prezidents Andris Gobiņš, lai palīdzētu Kanādas latviešiem kļūt par labi informētiem balsotājiem. Eiropas kustība Latvijā ir nevalstiska organizācija, kura pārstav Latvijas intereses Eiropas Savienībā un vairo apziņu par Eiropu Latvijā. Šajos semināros paredzēts iepazīties ar Eiropas Parlamenta jēgu un darbību, kandidātu sarakstiem un vēlēšanu procesu.

Visi Latvijas pilsoņi ir arī Eiropas pilsoņi, un norises Eiropas parlamentā būtiski iespaido Latviju. Arī Kanādā dzīvojošiem Latvijas pilsoņiem ir tiesības piedalīties šajās vēlēšanās un palīdzēt ievēlēt Latvijai labvēlīgus deputātus.

Visi semināri notiks onlainā Zoom platformā. Pirmais seminārs 6. aprīlī notiks LNAK gadskārtējās biedru pilnsapulces ietvaros – varēs piedalīties Latviešu centrā Toronto vai skatīties no mājām. Aicinām arī citos centros kopā skatīties un pārrunāt Andra Gobiņa sniegumu.

www.lnak.org