Enģeļa sirds veiksmes stāsti: Ivo

19. marts, 2020

Enģeļa sirds veiksmes stāsti

IVO

ALA ir uzsākusi sadarbību ar biedrību Eņģeļa Sirds, kuras misija ir finansiāli atbalstīt motivētus, talantīgus, centīgus bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm Latvijas lauku reģionos. Biedrības mērķis ir pilnveidot šo bērnu zināšanas un attīstīt talantus.

Ivo dzīvo divu bērnu ģimenē. Tās apgādnieks ir tēvs, jo mamma veselības dēļ nevar strādāt. Ivo var raksturot kā jauno pētnieku, kurš ar lielu interesi un izpratni seko līdzi pasaules notikumiem un aktualitātēm. Puisis ir ļoti mērķtiecīgs, uzņēmīgs un gudrs. Mēs puisī saskatām lielu nākotni, tāpēc vēlamies palīdzēt pilnveidot viņa talantus, apmaksājot jauno zinātnieku vasaras nometni, iesaistīt un pieteikt starptautiskajos konkursos, kā arī nodrošināt viņam papildu apmācības viņam interesējošos mācību priekšmetos. Ivo pat par sevi stāsta:

“Mani sauc Ivo. Es mācos Limbažu novada Lādezera pamatskolas 7. klasē. Man ļoti patīk mācīties, bet visvairāk man patīk pētīt. 4. klasē mani ieinteresēja, kā darbojas elektriskās ķēdes slēgumi. Vēlāk nolēmu izpētīt, kas ir nepieciešams, lai izdotu savu grāmatu. Jau vairākus gadus mana ģimene cenšas dzīvot videi draudzīgi, tas mani mudināja šajā mācību gadā pētīt, kā ikdienā ir iespējams ierobežot plastmasas maisiņu daudzumu. Ja vēlamies dzīvot skaistā pasaulē un ierobežot cilvēces negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi, mums katram ir jāsāk pašam ar sevi. Es ļoti vēlos vairāk izpētīt šo jomu, apzināt, kas lietas labā jau tiek darīts dotajā brīdī Latvijā un izstrādāt dažādus jaunatklājumus.”

Lai atbalstītu Enģeļa Sirds caur ALA “Sadarbību ar Latviju” programmu, aicinām apmeklēt SAL nodaļu ALA mājas lapā