Tuvojas ALA 68. kongress Denverā, kas notiks 2019. gada 3.-5. maijā

09. februāris, 2019

Aicinam visus, pat ja Jums kā ALA biedru organizācijas pārstāvim vai atsevišķu biedru delegātam nav balsošanas tiesību, braukt uz kongresu, lai dalītos ar savu pieredzi, satiktu latviešus no visām ASV malām un baudītu kongresa programmu skaistajā Denveras pilsētā!

Savu dalību kongresā apstiprinājuši:

  • Politiķe, sabiedriskā darbiniece, publiciste Sandra Kalniete. Dzimusi Sibīrijā, kur viņas vecākus, tāpat kā tūkstošiem citu nevainīgu Latvijas cilvēku, turp izsūtīja padomju okupācijas vara. Bijusi viena no Latvijas Tautas frontes dibinātājām un pēc Latvijas neatkarības atgūšanas turpinājusi darboties “komunisma sakropļotās valsts atjaunošanā”. Aktīvi iesaistījusies Kokneses fonda darbībā un Likteņdārza veidošanā.
  • Uzņēmējs, investors Jānis Bergs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi informācijas tehnoloģiju industrijā. Dzimis un uzaudzis Latvijā, patlaban dzīvo Denverā, vada uzņēmuma SAF Tehnika Ziemeļamerikas nodaļu un brīvajā laikā raksta aizraujošu blogu par latviešu uzņēmēja piedzīvojumiem ASV www.bergsblogo.com
  • Žurnālists, iknedēļas izdevuma “IR” komentētājs Pauls Raudseps. Dzimis un uzaudzis ASV, kopš 1991. dzīvo un strādā Latvijā, kur, iestājoties par brīvu, neatkarīgu presi, turpina rakstīt un runāt par sabiedrībai svarīgiem jautājumiem.

* PIEKTDIENA, 3. maijs *
9:00 – 17:00 Kongresa pirmā diena
Vakara pasākums Kolorādo Latviešu kultūras centrā kopā ar rakstnieku Kārli Vērdiņu un mūziķi Jāni Ozoliņu.

* SESTDIENA, 4. maijs *
9:00 – 17:00 Kongresa otrā diena
Vakarā svinīgs kongresa bankets un balle viesnīcā, kurā spēlēs vietējā mūzikas grupa “Jūrmalnieki”.

* SVĒTDIENA, 5. maijs *
9:00 – 12:00 Kongresa trešā diena

Kongresa dalības maksa – $250.