Atzīmējot Latvijas Republikas neatkarības proklamāciju 1990. gada 4. maijā, ALA Latviešu mūzejs aicina apmeklēt īpašu sarīkojumu 2025. gada 3. maijā plkst. 14:00 Vašingtonas ev. lut. draudzes nama mazajā zālē, 400 Hurley Avenue, Rockville, MD 20850.
Priekšnesumā piedalīsies Raimonds Baumanis, Tija Kārkle, Juris Bļodnieks un Knuts Ozols. Visi šie drosmīgie cilvēki piedalījās dažādās protesta akcijās ārpus Latvijas, lai iepazīstinātu pasauli ar padomju varas terroru. Viņu centieni palīdzēja Latvijai atgūt neatkarību, Padomju savienībai sabrūkot.
Programma būs angļu valodā ar cerību sasniegt plašu auditoriju šim šodien svarīgam atgādinājumam par to, kā varas spēles var mainīt visu pasaules iekārtu. Lūdzu nāciet paši, aiciniet savus tuviniekus un paziņas uz sarīkojumu un apmeklējiet Latviešu mūzeju pirms un pēc tā. Mūzejs būs atvērts no 11:00 līdz 14:00 un pēc priekšnesuma. Pēc programmas pieņemšana.