Baltiešu aizstāvības diena

Datums
8. novembris, 2019
Pilsēta
Vašingtonā, DC
Norises vieta
Capitol Hill
Washington, DC
Datums
8. novembris, 2019
Pilsēta
Vašingtonā, DC
Norises vieta
Capitol Hill
Washington, DC

ALA un Apvienotā baltiešu komiteja (JBANC) aicina tikties ar saviem pārstāvjiem ASV Kongresā, lai aktualizētu Baltijas jautājumus. Lūdzam visus 8. novembrī piedalīties otrajā gadskārtējā Baltiešu aizstāvības dienā Vašingtonā D.C., lai tiktos ar saviem pārstāvjiem ASV kongresā un pārrunātu jautājumus, kas svarīgi Amerikas baltiešiem! Informēsim Kongresa deputātus par ekonomiskiem un aizsardzības jautājumiem saistītiem ar ASV interesēm Baltijā.

Ja jums nav iespēju piedalīties klātienē pasākumā Vašingtonā 8. novembrī, varam palīdzēt sarunāt tikšanos ar jūsu Kongresā ievēlēto pārstāvi uz vietas vēlēšanu apgabalā. Sadarbojoties kopā, ALA, JBANC un citas baltiešu organizācijas vienkāršos Jūsu piedalīšanos, palīdzot ar vizīšu plānošanu, sarunu tēmām un informatīviem materiāliem.

Lai pieteiktos: https://baltivist.com/balticadvocacyday2019/ vai sazinieties ar Dzintaru Dzilnu, ALA Sabiedrisko attiecību nozares vadītāju, dzdzilna@gmail.com. Lūdzam pieteikties līdz 20. oktobrim, lai varam laikus sagatavot vizītes. 

Pēc pasākuma, JBANC rīkos savu 13. Baltiešu konferenci ar virkni paneļdiskusiju un pārrunām par politiskiem jautājumiem, saistītiem ar Baltiju: https://www.jbanc.org/…/JBANCs-13th-Baltic-Conference-and-t… JBANC konferencei sekos svinīga pieņemšana, ko organizē Estonian American National Council: https://estosite.org/