ALA 71. kongress

Datums
13. - 16. oktobris, 2022
Pilsēta
Bostona, MA
Norises vieta
Boston Marriott Newton
Datums
13. - 16. oktobris, 2022
Pilsēta
Bostona, MA
Norises vieta
Boston Marriott Newton

 

DELEGĀTU REĢISTRĀCIJA (spiest šeit)

ALA kongress ir vairāk nekā 100 ASV latviešu sabiedrības aktīvāko pārstāvju gadskārtēja tikšanās, kurā tiek lemts par ALA darbības virzieniem nākamajam darbības gadam.

ALA 71. kongress notiks no 2022. gada 13. līdz 16. oktobrim:

Boston Marriott Newton
2345 Commonwealth Avenue, Newton, Massachusetts 02466

Boston Marriott Newton viesnīcā apmetīsies kongresa delegāti un notiks visas darba sēdes. Viesnīcas numura cena – $189 diennaktī. Numurus viesnīcā jāpiesaka līdz 29. septembrim.

Lūdzam delegātiem aizpildīt reģistrācijas veidlapu un viesiem samaksāt par atsevišķiem pasākumiem līdz 3. oktobrim. Delegāta dalības maksa, $250, ieskaita dalību visos kongresa pasākumos.

Kongresa programmā ietvertas sarunas par Amerikas Latviešu apvienības nozaru darbiem un projektiem, kas skar politiskās aktivitātes, izglītību un kultūru. Paredzētas uzrunas un diskusijas par Latvijas 14. Saeimas vēlēšanu rezultātiem, par ārpolitiku un Latvijas drošības jautājumiem. Tāpat plānotas diskusijas un interaktīva darba grupa par Dziesmu svētkiem (ar kopīgu sadziedāšanos). Būs iespēja arī dzirdēt daudziem aktuālu informāciju par arhīvu glabāšanu.

Kongresa īpašie viesi: Latvijas vēstnieks ANO Andrejs Pildegovičs; Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieks Valdis Dombrovskis; profesore, ārlietu eksperte Žaneta Ozoliņa; profesors, pētnieks Daunis Auers; Diasporas koru virsdiriģents Ivars Cinkuss.

Ceturtdienas, 13. oktobra vakarā Bostonas Latviešu namā notiks kongresa iesildīšanas pasākums, kurā klātesošos uzrunās biznesa ļaudis, bet vakarā būs neliels koncerts un mākslas izstāde.

 

Programma
Viesu runātāju biogrāfijas

Rezervēt viesnīcu:
Galvenā viesnīca, kur notiks kongress – Boston Marriott Newton –  ir tagad izpārdota. ALAi ir arī “courtesy block” par $209 pie Embassy Suites Waltham, tātad ja vēlaties tur palikt, lūdzu rakstiet – projects@alausa.org

DELEGĀTU REĢISTRĀCIJA (spiest šeit)
(Termiņš: 3. oktobris)

Neesat aicināts/izvēlēts kā biedru organizācijas delegāts, bet vēlaties piedalīties kongresā?
Ja esat ALA biedrs, varat pieteikties kā Atsevišķo biedru delegāts, izmantojot kongresa delegāta reģistrācijas veidlapu, vai kā viesis bez balsstiesībām, samaksājot par atsevišķiem pasākumiem (šajā gadījumā reģistrācijas veidlapa nav nepieciešama, tikai viesa vārds pie maksājuma).

Neskaidrību gadījumā rakstiet ALA ģenerālsekretārei Marisai Gudrajai – projects@alausa.org.